Neden E-Ticaret Sitem Olmalı?

E-Ticaret yapılan araştırmalara göre en hızlı büyüyen pazar olarak belirlendi. BM'nin 2017 başlarında açıkladığı verilere göre dünya ticaret hacmi 10 Trilyon Dolarlık bir hacme ulaştı. Yoğun yaşam standartlarının etkisiyle ve gelişen pazarın göz alıcı ürün yelpazesiyle E-Ticaret kullanıcıların ilk tercihi haline geldi. Artık evden çıkmadan alışveriş yapma imkanına sahip olan müşterilerinizin yanı sıra sizinde 7/24 açık bir şubeniz olması kaçırılmayacak bir fırsat!

İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi değerlendirdikten sonra tasarım ve kodlama aşamalarına geçiyoruz. Sitenizin yayınlanmasına kadar geçen sürede geri bildirimlerle sürekli projenin içinde olmanızı sağlıyoruz. Herşeyin istediğiniz gibi olması bizim için önemli. Sitenizin yayınlanmasının ardından SEO Çalışmalarımızla bulunabilirliğinizi en üst seviyeye taşıyoruz.

Başarımızın bir sırrı varsa oda; fikir ve isteklerinizi kavrayarak, karşımızdaki duruma sizin açınızdan bakabilmemizdir. Müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizi değerlendirirken, beklentilerinin karşılanmadığı hissine kapılması bizim için kabul edilemez bir durum. Bu sebeple yaptığımız işleri teslim etmeden önce defalarca kullanıcı testlerinden geçiriyoruz. Hedefimiz iyininde iyisine, yani mükemmeliğe ulaşmak.

Mobil Dostu Tasarım

Mobil ya da sık kullanılan şekliyle responsive tasarım, telefon tablet gibi mobil cihazlarınızdan bir siteyi incelerken masaüstünde yapabildiğiniz herşeyi telefon üzerinden de yapabilmenizi sağlayan tasarım şeklidir.

"Sitemin eşi benzeri olmasın" diyorsanız doğru adrestesiniz. Öncelikle faaliyette olduğunuz sektör göz önünde bulundurarak, kitleye uygun renk kullanımı, Türk Dil Kurumu referans alınarak hazırlanmış metin girişleri ile size özel siteniz hazır hale getiriliyor.
%100 Özgün İçerik Girişi
Uluslararası Standartlara Uygun Tasarım
Kullanıcı Endeksli Arayüz
Kurumsal Kimlik Dizaynı

Baştan Sona İş Takibi

Sizi tanımamızla başlayan süreç, ihtiyaçlarınızı, firma profilinizi, hitap ettiğiniz kitleyi, sektörünüzü değerlendirip en uygun tasarımı hazırlamamızla devam ediyor. Sitenizin yayınlanması bizim için yeterli değil! Firmanızın alanında farklılık yaratan, son teknolojiyi kullanan, ve arama sonuçlarında en üstlerde yer alan bir profil çizmesini sağlıyoruz. Ürünlerinizi değil markanızı ön plana çıkartıyoruz !

Mobil Uygulama

Artık müşterileriniz size sadece internet sitenizden değil, telefonlarına indirdikleri mobil uygulamalarınızdan da ulaşabilecek ! İnternet sitelerinizi Google Play üzerinden indirilebilir mobil uygulamalar haline getiriyor, size özel tasarımlarla farkınızı ortaya koyuyoruz.